Umicore Cobalt & Specialty Materials

Umicore Specialty Powders France N.V. Umicore S.A.
Producent proszków metali. Szczegółowe informacje o produktach na stronie: www.csm.umicore.com

Skontaktuj się z nami, zaproponujemy Ci odpowiedni produkt.

Umicore
Umicore - Proszki metali
Umicore - Proszki metali

ⓒ Umicore

Umicore jest światowym producentem w zakresie produktów specjalistycznych z kobaltu i niklu, od wydobycia po dystrybucję

Umicore produkuje:

  • różnorodne chemikalia na bazie kobaltu i niklu do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do opon gumowych, pigmenty do ceramiki, katalizatory do suszenia farb, chemikalia do obróbki powierzchni oraz kluczowe materiały aktywne na rozwijającym się rynku baterii wielokrotnego ładowania.
  • szeroką gamę proszków metali kobaltu, wolframu, węglika wolframu, stopów wolframu do zastosowań w narzędziach diamentowych i metalach twardych.

W ofercie jest szereg usług recyklingowych, takich jak odzyskiwanie kobaltu od klientów w przemyśle akumulatorowym, petrochemicznym i metali twardych oraz odzyskiwanie renu z superstopów.

Powder Spirit Brochure
Diamond tools brochure
Umicore
Umicore - siedziba

ⓒ Umicore

Umicore jest globalną grupą zajmującą się technologią materiałową i recyklingiem, zatrudniającą ponad 10 000 pracowników

  • Umicore jest światowym liderem technologicznym w dziedzinie produkcji katalizatorów kontroli emisji dla pojazdów lekkich i ciężkich oraz dla wszystkich rodzajów paliwa.
  • Umicore jest liderem innowacji w zakresie materiałów katodowych do akumulatorów litowo-jonowych stosowanych w transporcie elektrycznym, przenośnej elektronice i magazynowaniu energii.
  • Umicore dostarcza kluczowych technologii w recyklingu kompleksowych strumieni odpadów zawierających metale szlachetne i inne cenne materiały.
Najwyższej jakości materiałów i narzędzia dla przemysłu
Diatech_innowacyjne_wyroby_przemysłowe

ⓒ Umicore